Dn. 14.04.2018r. gościliśmy u siebie ekipę wicelidera VI ligi wrocławskiej - M-GLKS Odra Oława. W 1.rundzie przegraliśmy wysoko, 1:10, mimo kilku przegranych wówczas meczów w tie-breaku. Kierowanie sportową złością chcieliśmy odplacić pięknym za nadobne i udowodnić że tamten mecz był jedynie wypadkiem przy pracy. Mecz rozpoczą się dla nas dobrze, Piotrek pewnie pokonał 3:0 grającego z jedynką u gospodarzy Tomasza Muszkietę. Pierwsza seria singli zakończyłą się wynikiem 3:1 dla nas, więc z dobrym nastrojem przystępowaliśmy do gier deblowych. Para deblowa Smolarek-Luboch pewnie wygrała w 3 setach. Na drugim stole emocje sięgały zenitu. Nasz bardziej doświadczony debel Lipec-Gut, zgotował prawdziwy, pięciosetowy thriller, przegrywając na początku 0:2 w setach. Następnie po ciężkiej walce doprowadzili do wyrównania, aby w tie-breaku zmieść rywali, wygrywając go 11:3. W protokole meczu pojawił się więc wynik 5:1 dla nas. Dokonaliśmy zmiany w meczu - w miejsce Tomka zagrał Przemek, który na początek zmierzył się z defensorem z Oławy - Tomaszem Solskim, który sprawiał naszym graczom największe trudności. Niestety, zawodnik gości wygrał ten pojedynek. Na szczęscie nie podłamało to pozostałych naszych graczy, a wygraną przypieczętował Marek Gut, wygrywając 3:1 z Franciszkiem Michniackim i dzięki temu było ostatecznie 10:4 dla nas.